کمپر؛ یک فلسفه تازه برای کفش

تاریخ انتشار : سه‌شنبه، 6 خرداد 1399

نبض بازار: برای شناختن برند کمپر راهی جز شناختن تاریخچه آن نیست. کمپر در سال 1975 در مدیترانه متولد شد، جایی که به تنوع فرهنگی و البته سابقه‌ای طولانی در صنعت کفش‌سازی مشهور است.

کفش کتانی زنانه جدید

به این ترتیب کمپر ماهیتی دوگانه از تنوع و انسجام در کنار طراحی و کاربرد منحصر به فرد را در خودش دارد. این برند اسپانیایی در هر یک از طراحی‌هایش، نه تنها پیرو سنت کفش‌سازی مدیترانه‌ای است، بلکه به نیازهای روز بازار و واقعیت‌های زندگی روزمره توجه دارد.

راحتی، دوام و سادگی، سه المان مهمی است که در طراحی‌های کمپر به یکدیگر گره خورده است.­ در شکل‌گیری هر مدل کمپر، نوعی پیچیدگی ساده و آرام و مهمتر از آن ابتکاری خاص به چشم می‌خورد.

کمپر راحتی و خلاقیت، سنت و مدرنیته و تکنولوژی و زیبایی‌شناسی را در هر ادغام می‌کند.

آنچه که کمپر طراحی می‌کند راحت، روزمره، کاربردی، زیبا و خوش‌ساخت است. هر مدل از کفش‌های کمپر در خود خلاقیتی منحصر به فرد دارد که به آن شخصیتی مستقل و خاص می‌دهد.

فلسفه این برند اسپانیایی آن است که ” روش‌های متنوعی برای راه رفتن وجود دارد و تنوع روش‌های راه رفتن به تعداد تک تک افرادی است که راه می‌روند” به همین دلیل هم هر کفش کمپر تنها به یک استایل خاص محدود نیست بلکه هر کس می‌تواند تنها با یک مدل کفش کمپر یک استایل منحصر به فرد داشته باشد.

مدل کفش کتانی اسپرت مردانه

نگاهی نوآورانه در هر قدم

کمپر یک ذائقه متفاوت در طراحی کفش دارد، این برند می‌خواهد هر چیز را به شکلی جدید ترسیم کند.

برخی از مدل‌های خاص کمپر نوعی سنت را با خود دارند، آن‌ها را همیشه به شکل‌های مشابهی می‌توانید در مجموعه‌های مختلف این برند پیدا کنید. این مدل‌ها در واقع امضای خاص کمپر هستند.

دسته‌ای دیگر از از طراحی‌های کمپر، به ترندهای روز و استایل‌های مدرن توجه دارد. به این ترتیب کمپر می‌تواند نوعی آزادی انتخاب به وجود آورد تا هر کس بر اساس سلیقه شخصی‌اش بهترین انتخاب را داشته باشد.

یک جفت کفش کمپر برای این طراحی نمی‌شود، که استایلی خاص را به شما تحمیل کند، بلکه هر کس می‌تواند بهترین کمپر را برای خودش داشته باشد؛ یک کفش بی‌نظیر و راحت که وقتی آن را می‌پوشید احساس کنید، خود حقیقی‌تان را در آن پیدا می‌کنید.

 

مدل کفش رسمی مردانه جدید

کیفیتی بی‌نظیر در یگانگی با طبیعت

آخرین اما مهمترین ویژگی کمپر در تجربه یک کیفیت متفاوت است.

بهترین چرم‌های طبیعی مقاوم و ضدآب، همان‌چیزی است که کیفیت بالا و سبکی فوق‌العاده مدل‌های مختلف کفش کمپر را تضمین می‌کند.

قالب‌های کمپر از انواع کفش، بوت و نیم بوت زنانه و مردانه تا مدل‌های بچگانه، به نوعی طراحی می‌شود که با استخوان‌بندی و حرکات طبیعی پا سازگار باشد. قدم‌هایی که با کمپر بر می‌دارید حس نوعی یگانگی با زمین را به شما می‎دهد.

تکنولوژی مورد استفاده در طراحی انواع کفش کمپر، به نوعی است که نه تنها با جدیدترین فناوری‌های روز صنعت کفش‌سازی همگام است، بلکه به حفظ محیط زیست و طبیعت هم اهمیت می‌دهد.

احساس راحتی در هر قدم، هدف اصلی کمپر است. برای این برند اسپانیایی، سلامت فیزیکی کسی که با این کفش‌ها قدم برمی‌دارد، به اندازه نوآوری و خلاقیت در طراحی اهمیت دارد.

همه مدل‌هایی که نماد کمپر هستند

کمپر در هر فصل برخی از مفاهیم کلاسیک خود را بازآفرینی می‌کند و طراحی‌هایی جدید و خلاق خود را هم در کنار آن‌ها می‌چیند.

فراموش نکنید که در هر قدم از زندگی هر فرد، یک استایل خاص برای کمپر پنهان است.

از همان ابتدا کتانی و کفش روزمره، مفهومی متفاوت برای برند کمپر داشت. کفش‌های روزمره این برند، چیزی بین یک کفش کتانی و یک کفش خاص و شیک است. این کفش‌ها، بیش از هرچیز روی از بین بردن مرزهای بین اسپرت و رسمی تمرکز دارند.

کمپر را با این مدل‌های نمادینش بشناسید، مدل‌هایی که هر یک بر اساس “یک مفهوم” دسته‌بندی شده‌اند:

مدل کفش کتانی دخترانه جدید

Pelotas:

این مدل یکی از شناخته‌شده‌ترین طراحی‌های کمپر است که از سال 1995 تاکنون، 11 میلیون جفت از آن به فروش رفته است.

این مدل کفش کمپر، با الهام از کفش‌های ورزشی پیشگام طراحی شده به طوری که در زیره آن 87 گریپ یا برجستگی کوچک به کار رفته، داخل آن دارای کفی کوسن دار است و ساختاری متمایز دارد.

 

مدل کفش مجلسی زنانه شیک

دوقلوها Twins:

دو قلوهای کمپر در سال 1988 متولد شدند، زمانی که کمپر به این نتیجه رسید نه تنها هر جفت کفش باید طراحی منحصربه فردی داشته باشد، بلکه هر لنگه کفش هم باید با لنگه دیگر متفاوت باشد. از آن زمان تا به حال خلاقانه‌ترین مدل‌های کمپر با حالتی دوگانه شکل گرفتند.

اگر کمی تفاوت و خاص بودن چیزی است که شما را به وَجد می‌آورد، دوقلوهای کمپر را امتحان کنید.

 

مدل کفش راحتی اسپرت زنانه

Wabi & Peu:

تمایل به کاهش پیچیدگی‌ها در طراحی یک کفش، به خلق مدل‌های Wabi & Peu منجر شد. این مدل کفش راحتی، با الهام از هنر مینیمالیست و ساده ژاپنی طراحی شده و در عین راحتی بی‌نظیر، با طبیعت نیز سازگار است.

 

مدل کفش کتانی خوب

Beetle:

این خط تولید به ساختار خاصی که آن را بسیار سبُک کرده و پوشیدنش را آسان می‌کند، معروف است. از سال 2010 که این مدل به بازار ارائه شد، مدل کفش Beetle با زیره آناتومیک و بندهای کشی‌اش شناخته می‌شود.

مد کفش کتونی پسرونه

Toðer:

این‌ها از طرحی‌های خاص و متفاوت کمپر به شمار می‌روند، کفش‌های زنانه و مردانه‌ای که با رنگ‌های چشم‌گیر هر کدام یک سبک ویژه به شمار می‌روند. آن‌ها اگرچه طراحی خلاقانه و متفاوتی دارند، اما DNA کمپر در همه آن‌ها پیدا می‌شود.

در نهایت می‌توان گفت کمپر از آن کفش‌هایی است که به سادگی نمی‌توانید از آن دل بکنید. اگرچه استایلیست‌های حرفه‌ای به شما پیشنهاد می‌دهند که هر روز یک جفت کفش تکراری نپوشید، اما اگر یکی از آن کفش‌های کلاسیک کمپر را بخرید، احتمالا نمی‌توانید به این توصیه عمل کنید و هر روز ناخودآگاه سراغش می‌روید.

برای دیدن جیدیترین کلکسیون کمپر شامل انواع کفش، بوت و نیم بوت زنانه، مردانه و بچگانه از همان جایی که هستید، به فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بروید و با چند کلیک ساده خرید کنید.

قواعد اندازه‌گیری پا را بدانید و از خدمات پس از فروش دیجی استایل شامل یک هفته مهلت تعویض و پس دادن هم استفاده کنید.