آغاز مرحله دوم طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از امروز

تاریخ انتشار : پنجشنبه، 9 مرداد 1399

گروه صنعتی ایران‌خودرو، مرحله دوم طرح فروش فوق‌العاده را با ارائه پنج محصول از امروز (پنج‌شنبه) نهم مرداد ماه آغاز می‌کند.

بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: مرحله دوم فروش فوق‌العاده محصولات این خودروساز با قیمت قطعی و عرضه پنج محصول در راستای برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تحویل خودرو به مشتریان حقیقی از روز پنج‌شنبه نهم مردادماه امسال به مدت سه روز آغاز می‌شود.

وی افزود: پس از اتمام مهلت ثبت‌نام براساس قرعه کشی و با حضور نهاد‌ها و سازمان‌های نظارتی برندگان نهایی مشخص خواهند شد.

رحمانی ادامه داد: در برنامه فروش فوق‌العاده ایران خودرو به منظور حذف واسطه‌گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در ۴۸ ماهه اخیر از ایران‌خودرو و سایپا، نداشتن پلاک فعال در خانوار، دارا بودن سن حداقل ۱۸ سال و ارائه گواهی‌نامه رانندگی لحاظ شده است.

وی افزود: در این طرح، پنج محصول پر متقاضی ایران‌خودرو شامل پژو ۲۰۶ تیپ ۵، دنا، سمند ال‌ایکس، ۲۰۶ صندوق دار و پارس بنزینی با قیمت قطعی عرضه خواهند شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو تاکید کرد: ۱۵ هزار تعهد ایجاد شده در مرحله نخست فروش فوق‌العاده را، پیش از موعد تحویل خودرو‌ها اجرا کرده‌ایم و مرحله دوم فروش فوق‌العاده با موعد تحویل سه ماهه از فردا آغاز می‌شود.

رحمانی یادآور شد: مرحله دوم طرح فروش فوق‌العاده محصولات پرتیراژ ایران‌خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، کنترل بازار و عرضه عادلانه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماهه به اجرا گذاشته شده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو بیان کرد: پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، متقاضی باید ظرف ۴۸ ساعت، وجه خودرو را از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir واریز کند و عدم واریز وجه خودرو به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: در مرحله دوم طرح فروش فوق‌العاده به منظور حذف واسطه‌گران از فرآیند فروش، هیچ‌گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد. در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق‌العاده است.

رحمانی با تاکید بر دریافت کد کاربری گفت: ضروری است متقاضیان قبل از ورود به سایت فروش ایران‌خودرو برای دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.